FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB A AKCÍ

 

ZTRÁTY A NÁLEZY

ztráty a nálezy


Našel se Baťoh
Scuderia Ferrari

Postrádáme knihu:
Sobecký gen
R. Dawkins


našel se:
Stojan na mikrofon
Fialový šál Minozzi


Našla se selfie tyč se zeleným držadlem.

Byla nalezena zapomenutá Červená bunda Alpine Pro, M s kapucí.

..našla se nabíječka Sony
model AC-L200C

ZAVOLEJTE NÁM.

 

 

 

česky english deutsch
https://www.facebook.com/farmahoupacikun/
NOVÁ ZIMNÍ ZAHRADA
U SELSKÉ JIZBY

selská jizba

 

 

NOVÝ PROUTĚNÝ
VENKOVNÍ ALTÁN

rauty svatby catering

 

 

RAUTY SVATBY CATERING

rauty svatby catering

 

 

přežije naše civilizace

Přežije naše civilizace?
5. Června 2014

 

Evropa a Česko

Evropa a Česko
videozáznamy z konference
ve spolupráci AA
s Knihovnou Václava Havla

 

 

svatba na farmeKlokanice má malého klokánka.

V zimě se narodila
tři jehňata.

Jejich matka neměla dost sil pro všechny tři, proto jsme odkojili
dvě z lahve.
Dnes už všichni vesele běhají venku
s ostatními zvířaty.

 

PETR STAREC
PRÁNICKÁ STRAVA

Petr Starec

 

 

spejchar zelec

 

 

 

 

 

CO JE ÚČINNÉ, CO ZPŮSOBUJE ZMĚNY

 • Dostatečný čas a klid na sebereflexi a sebepoznání. Možnost se na tuto tak důležitou činnost plně soustředit a jít do hloubky. Aktivní rozpomínání, představování a promýšlení své osobní historie a klíčových životních událostí. Aktivní představování a promýšlení svých vnitřních postav, užívaných strategií, aktivní posuzování svého vlastního rodu a jeho poselství. Spousta zasutých či vytěsněných obsahů se znovu dostává do plného vědomí. Mapy navíc vnáší do celého procesu systematičnost, přehlednost, srozumitelnost.
  -
 • Mapy nutí hledat, co bylo a stále ještě je z osobní historie to skutečně podstatné. Zde je příležitost porovnávat významnost jednotlivých událostí, lidí a dalších aspektů pro vlastní vývoj, pro vlastní vidění a prožívání světa a sebe v něm. Díky tomu i laik postupně dospívá k tomu, že v jeho životě hrály velkou roli okolnosti jeho početí, spokojenost matky, průběh těhotenství, samotný porod i ranné dětství. Také pozná, jaké strategie během svého ranného dětství i později užíval a jak ty které strategie měly a stále mají vliv na jeho vztahy, na jeho zdraví a celkovou životní spokojenost. Zjistí, jaké představovaly ty které strategie přínosy a ztráty. Toto poznání má velkou transformační sílu.
  -
 • Při tvorbě map vzniká nejen možnost ale přímo nutnost dříve izolované útržky úvah, vzpomínek a poznatků zpracovat do vnitřně propojených celků, které jsou přehledné a srozumitelné. Díky tomu lze oné původní tříšti porozumět. Krásně to lze prožít, když začneme dávat dohromady klíčové životní události, osobní strategie a nálezy z mapy těla. Najednou vidíme velice častou a silnou spojitost mezi událostmi v rodině či ve škole a reakcemi našeho těla resp. nemocemi. Obdobně lze najednou uvidět souvislostí mezi osobními strategiemi, kvalitami životního pole, neurotizujícími či stresujícími situacemi, osobním prožívání a opět tělesnými projevy. Překvapivé souvislosti se také vynořují mezi kvalitami životního pole, osobními strategiemi a volbou a výkonem povolání. Neudivuje, že ještě překvapivější souvislosti se vynořují mezi událostmi ve vlastním rodu resp. rodině a mezi osobními strategiemi a osobním zdravím. (Zde leží ohromný a většinou nevyužívaný potenciál pro prevenci, pro psychosomatickou medicínu, pro sociálně orientovanou psychiatrii a další obory.)
  -
 • Také mají všichni účastníci skvělou příležitost vyslechnout si v trojicích velice podrobně další dva životní příběhy. A nejen ty dva. Při práci celku, tj. v poslední třetině celého workshopu, všichni uslyší všechny další účastníky a učí se i z jejich příběhů. A většina příběhů je fascinující. Často by je nevymyslel ani spisovatel s velkou fantazií. Také ze závěrečného hodnocení celého workshopu si frekventanti odnáší mnohé. Zde každý vlastně shrne, co pro něho osobně bylo nejdůležitější, co právě v jeho specifickém případě působilo léčivě. Také je nutno poznamenat, že prožitky, které většinu práce během workshopu doprovázejí, bývají tak intensivní, že jejich vliv doznívá ještě několik týdnů a často i několik měsíců. I v průběhu tohoto následného období u mnohých účastníků proběhnou očistné, transformující události. To je známkou toho, že nevědomí pracuje, to je známkou toho, že se dotyčný uzdravuje.
  -
  -